Fiorentina prekinula seriju poraza, ali remi u senci Jovićeve povrede

21:44

0

Ali, raduje povratak Milenkovića!

Tan2022-10-17_22181894_0 - Copyright Tanjug/Giovanni Evangelista/LaPreše via AP

Fudbaleri Lećea i Fiorentine remizirali su u 10. kolu Serije A, 1:1, ali je ovaj meč ostao u senci povrede Luke Jovića.

Srpski napadač je van teren a morao već u sedmom minutu, a stanje njegove povrede još uvek nije poznato.

A kada se govori o igri, domaćin je stigao do prednosti preko Asan Siseja, u 43. minutu, verovatno u najgorem trenutku po Violu.

Ali, ljubičasti se nisu poljuljali, već su, ubrzo po povratku na teren, u 48. minutu, stigli do izjednačenja. Lukina zamena, Artur Kabral je centrirao i pronašao Kristijana Kuamea koji glavom poslao loptu u nebranjeni deo mreže.

Leće je u završnici meča ostao sa igračem manje, nakon što je drugi žuti karton dobio Antonino Galo, ali to nije uticalo na rezultat.

Za goste je od 59. minuta igrao i srpski defanzivac Nikola Milenković, koji se polako vraća u igru nakon povrede.

U narednom kolu, Fiorentina dočekuje ekipu Intera, dok Leće gostuje Bolonji.