Liverpul šokirao šampiona! Haland "zatajio", ali zato Salah nije! "Pocrveneo" i Klop! (VIDEO)

17:44

0

Egipćanin pre nekoliko dana tri gola u Ligi šampiona

Mohamed Salah - Copyright Tanjug/AP Photo/Jon Super

Liverpul je upisao veliku pobedu u 11. kolu Premijer lige Engleske. Jedini gol u trijumfu nad Mančester sitijem dao je Mohamed Salah u 76. minutu i tako okončao niz od tri meča bez pobede "Redsa".

Na drugoj strani, Siti je posle tri vezana meča meča izgubio i sada zaostaje četiri boda u odnosu na vodeći tim na tabeli, Arsenal. Braniocu titule, ovo je ujedno i prvi poraz  u sezoni.

Takođe, Egipćanin je nastavio sa davanjem golova, pošto je pre nekoliko dana Rendžersu u Ligi šampiona dao čak tri.

Na drugoj strani, za Siti strelac nije bio Erling Haland, koji je u poslednje vreme veoma efikasan.

Duel na "Enfildu" obeležilo je i isključenje menadžera domaćina Jirgena Klopa, u 86. minutu.

Netšo ranije tokom dana, Čelsi je kao gost pobedio Aston Vilu sa 2:0, a Arsenal Lids sa 1:0. U duelu dva Junajteda, Mančestera i Njukasla nije bilo golova. Sautempton i Vest Hem su takođe odigrali nerešeno, ali sa golovima - 1:1.