Protivnik Srbije na Mundijalu ponovo ponižen: Kamerun ne može nikog da dobije!

27.09.2022

13:35

0

Selekcije iz Afrike posle poraza od Uzbekistana doživela kiks i protiv Južne Koreje

heung-min son 2 - Copyright Profimedia

Fudbalska reprezentacija Kameruna, koja se nalazi u istoj grupi sa Srbijom na Mundijalu, poražena je od Južne Koreje sa 1:0 u jednoj od poslednjih provera pred početak šampionata.

Domaćini su zasluženo stigli do trijumfa pogotkom fudbalera Totenhema Heung-min Sona.

Dominacija je bila izražena pre svega u prvom poluvremenu, dok je Kamerun zaigrao bolje u nastavku, ali nisu uspeli da postignu gol.

Inače, ovo je njihov drugi poraz zaredom pre ovog izgubili su od Uzbekistana, i definitivno selekcija iz Afrike u lošem raspoloženju dočekuje Mundijač

Objektivno, Kamerun je najveći autsajder u grupi sa Srbijom, Brazilom i Švajcarskom, a ni trenutna forma ne govori drugačije.