Radnički nastavlja da srlja: Za samo tri minuta Nišlije u ambisu (VIDEO)

18:43

0

Rešenje za loš niz ni na vidiku

Mburi Jamkam - Copyright Printscreen/TV Arena sport

Fudbaleri niškog Radničkog ove sezone iz kola u kolo srljaju i nižu greške. Nakon što su u plej-ofu prošle sezone izborili kvalifikacije za Ligu konferencija, eliminisani su od strane maltežanske Gzire, a loši rezultati nastavljeni su i u domaćem prvenstvu.

U meču osmog kola, Nišlije, na svom Čairu igraju sa kruševačkim Napretkom, a ni u ovaj susret nisu ušli onako, kako to priželjkuju navijači.

Igrao se tek treći minut kada je glavni sudija meča odlučno izvadio crveni karton i pokazao ga defanzivcu Mburi Jamkamu

Uklizao je Jamkam igraču Napretka, i to kao poslednji u odbrani. Teško je proceniti jačinu faula, ali se defanzivac nije mirio sa odlukom. Ipak je morao da napusti teren, a Napredak je dobio slobodan udarac, koji je Nemanja Krstić realizovao u pogodak.

Nisu prestali sa slavljem, a već je na semaforu sijalo - 0:2. Nebojša Bastajić je iskusno šutirao sa oko 25 metara, a mladom Dimitriju Stefanoviću na golu nije ostalo previše prostora za odbranu.

Nakon samo šest minuta igre, domaćin je bio u ambisu.

A onda je situacija krenula da se okreće. Žalio se Nikola Aksentijević u 12. minutu na udarac u predelu vrata koji je zadobio od Nebojše Bastajića. Sudija je ovog puta najpre gledao VAR, pa tek onda doneo odluku, pa je isključio iskusnog igrača Napretka.

Kako god da se odvija rezultat u ovom susretu, nikoga ne raduje stanje u timu iz Niša.