Radnički nema rešenje za prekid crne serije: Autogol doneo tri boda Kolubari

19:18

0

Ni novi trener nije pomogao Nišlijama

20220216mmStulic08 - Copyright MN Press

U odloženom meču trećeg kola Superlige, ekipa Kolubare je na svom terenu u Lazarevcu savladala niški Radnički sa 1:0 (1:0).

Nišlije, koje su ovu sezonu otvorile silno motivisane, na dva fronta, fokusirani i na duele u kvalifikacijama u Ligi konferencije, nažalost eliminisani su iz Evrope, a potom je krenuo i sunovrat u domaćem šampionatu.

Došlo je do promene na klupi, ali Saša Mrkić za kratak period nije uspeo da izazove reakciju tima, pa se Radnički nalazi na deobi poslednjeg mesta u prvenstvu.

Kolubara pak, posle šest mečeva ima devet bodova.

Jedini pogodak na meču, viđen je na isteku 15. minuta, i to nakon prodora Lazarevčana po desnoj strani. Miloš Đokić je uputio centaršut, a loptu iza leđa novog golmana Nišlija, mladog Dimitrija Stevanovića, poslao je defanzivac Anton Tolordava.

U nastavku meča, gosti su bili konkretniji rival. Nizali prilike, uputili veži broj šuteva, ali se rezultat nije promenio.

U narednom kolu, 22. avgusta Kolubara ide na megdan Voždovcu, dok Radnički gostuje u Surdulici dan ranije.