Novi Pazar deli prvo mesto sa Zvezdom! Pobednički niz u Superligi krenuo sa Partizanom!

0

Večeras je pala ekipa Mladosti

20220729dsFejsa3 - Copyright MN Press

Fudbaleri Novog Pazara nastavili su pobednički niz koji su otvorili trijumfom nad Partizanom pre četiri kola.

U osmoj rundi Superlige Srbije, Pazarci su u Novom Sadu savladali ekipu Mladost GAT sa 2:1 (2:0).

Dobro je ovaj meč otvorio gost i preko Andrije Majdevca u 14. minutu stigao do prednosti. Nije puno trebalo gostujućem timu da duplira prednost i to preko istog igrača, samo sedam minuta kasnije.

Pri rezultatu 2:0 za goste, ekipe su otišle na pauzu, a po povratku na teren, Mladost je uspeo da meč učini interesantnijim.

Andrija Radulović je bio kreator akcije i pogotka koja se retko viđa na domaćim terenima. Prevario je dvojicu igrača, pa uputio neverovatan šut.

Do kraja susreta, Novosađani su imali nekoliko prilika ne bi li izbegli poraz, ali se rezultat nije promenio.