Kako rešeta Urugvajac: Nunjez za 45 minuta postigao četiri gola za Liverpul protiv Lajpciga!

21.07.2022

20:58

0

Mladi fudbaler još jednom pokazao da je pred njim svetla budućnost

profimedia-0689405721 - Copyright Profimedia

Fudbaleri Liverpula zabeležili su u prijateljskom meču u Lajpcigu ubedljivu pobedu od 5:0 protiv istoimene ekipe, a utakmicu je obeležio nastup urugvajskog napadača Darvina Nunjeza.

Bivši fudbaler Benfike je mrežu protivnika zatresao čak četiri puta i to u drugom poluvremenu, kada je ušao u igru.

Izabranici Jirgena Klopa vrlo brzo su došli do prednosti u 8. minutu golom Mohameda Salaha i taj rezultat nije se menjao do kraja prvog poluvremena.

Nastavak utakmice protekao je u znaku najnovije letnje akvizicije Liverpula, Darvina Nunjeza.

Fantastični dvadesettrogodišnji napadač prvo je povisio prednost ''crvenih'' na 2:0 u 48. minutu golom sa bele tačke.

Samo tri minuta isti igrač postiže drugi pogodak za vođstvo od 3:0.

Do kraja utakmice uspeo je još dva puta da zatrese mrežu protivnika i tako sa četiri gola doprineo ubedljivom trijumfu svog tima od 5:0.