Menig povećao prednost Partizana, pa Zukić šokirao Humsku - ovako su se Novosađani vratili u meč (VIDEO)

15:46

0

Delovalo je da će biti lagana pobeda crno-belih, ali...

fkpart-vosa-104 - Copyright MN Press

Posle prvog poluvremena je delovalo da je samo pitanje konačnog rezultata u duelu Partizana i Vojvodine u polufinalu Kupa Srbije.

Crno-beli su vodili 2:0, a mogli su da daju mnogo više, što bi i uradili da nije bilo fantastičnog golmana Novosađana Emila Rockova.

Rikardo se izjednačio sa Matejom Kežmanom kao najboljim strelcem Partizana u istoriji. Posle serije promašaja, Kvinsi Menig je povisio na 2:0. Primio je loptu na levoj strani, predriblao je čuvare, i onda iz šesnaesterca šutirao u suprotni ugao za gol.

Ipak, početkom drugog poluvremena krenula je kontra, Veljko Simić je dugo, dugo "vukao" loptu, a onda je u šesnaestercu skrenuo levo ka potpuno samom Dejanu Zukiću, kome nije bilo teško da savlada Stevanovića: