Zvezda ima sjajne klince! Osam komada crveno-belih, gosti poželeli da nisu ni dolazili na utakmicu! (FOTO, VIDEO)

11.05.2022

18:12

0

Ben, Ohi dva puta, Pavkov i Ivanić razgalili navijače domaćeg tima u prvom poluvremenu, Stanković dva puta i Stanić nastavili goleadu

0MET6344 - Copyright MN Press

Fudbaleri Crvene zvezde braniće trofej u Kupu Srbije! Crveno-beli su sa 8:0  (5:0) savladali Novi Pazar i zakazali duel sa Partizanom u finalu. Po dva gola za srpskog šampiona postigli su Ohi i mladi Nikola Stanković, a po jedan Ben, Pavkov, Ivanić i još jedan mladi igrač Petar Stanić.

Na stadionu Rajko Mitić sve je bilo rešeno za 23 minuta, pošto je već tada na semaforu stajalo 5:0 za crveno-bele! Nije ovaj susret delovao kao da su na terenu dve ekipe iz Superlige, više je ličilo na ono kad učenici osmog razreda zaigraju sa ekipom iz trećeg. Pa se igraju i uživaju.

Bukvalno tako je bilo ove večeri u Beogradu. Domaći su se igrali i uživali, a posebno Zvezdina "deca" koja su dobila šansu u drugom poluvremenu.  Pamtiće duel sa Novim Pazarom kao nešto posebno u karijerama koje su pred njima.

Dešavanja sa stadiona mogli ste da pratite uživo na našem portalu.

KRAJ UTAKMICE! Rapsodija crveno-belih i slavlje sa navijačima!

89. minut - Gol! 8:0! Nikola Stanković još jednom. Posle pogotka iz penala stiže i jedan iz igre za Zvezdinog tinejdžera.

81. minut - Gol! 7:0! Petar Stanić! Još jedno "dete" postiže gol!

76. minut - Pokušava Kanga iz slobodnog udarca. Snažno i za malo neprecizno!

66. minut - Zanimljivo je kako borbenost mladih snaga crveno-belih "budi" i iskusne igrače. Dejan Stanković je pogodio sa izmenama, mladići su doneli energiju na teren.

61. minut - Treneri ponovo menjaju! Dragovića menja Gobeljić, a Ivanića Stanić. Kod gostiju je izašao Lončar, a ušao Jokić.

Izgrlili su se prezimenjaci Dejan i Nikola, trener i igrač. Mnogo je simbolike u ovim trenucima.

58. minut - Gol! 6:0! Nikola Stanković! Prvenac tinejdžera u seniorskoj konkurenciji!

57. minut - Novi penal za crveno-bele. Dobro je prošao Pićini po desnoj strani, uspeo i da centrira, ali je nakon toga fauliran.

54. minut - Mladi Zvezdini igrači žele da se dokažu, pa je tempo življi nego u drugom delu prvog poluvremena. Rezultat se, ipak, ne menja.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme. Tri izmene u Zvezdi! Nikola Stanković, Nemanja Motika i Andrija Radulović su na terenu. Rodić, Ohi i Srnić izašli iz igre. Promene i kod gostiju, umesto Vlajkovića, Joksimovića i Islamovića igraju Kiković, Pavišić i Mihailović.

Kaljinka i dimne bombe u bojama zastave Rusije na severnoj tribini.

POLUVREME: Za 23 minuta Crvena zvezda je postigla pet golova, a kada je sudija označio da je kraj prvog poluvremena, verujemo da je većina aktera susreta pomislila da bi bilo bolje da je to bio zvižduk za kraj susreta.

35. minut - Skinuli su nogu sa gasa crveno-beli. Dok je ne vrate, evo svih golova u dosadašnjem delu susreta.

27. minut - Navijači domaćih maksimalno uživaju, dečica tranasparentima traže dresove od svojih ljubimaca.

23. minut - Gol! 5:0! Mirko Ivanić! Šta se ovo dešava na stadionu Rajko Mitić? Potpuni krah gostiju, a tek smo na pola poluvemena!

20. minut - Gol! 4:0! Ohi ponovo. Greška odbrane gostiju, poklon za dvostrukog strelca.

15. minut - Gol! 3:0! Milan Pavkov! Bomba sa više od 20 metara, Vujanac nemoćan.

14. minut -  Vlajković šutira, Pavkov glavom izbija loptu u korner. I dalje Borjan bez posla.

12. minut - Gol! 2:0. Ohi siguran sa bele tačke.

11. minut - Radi VAR od polufinala Kupa i prvi put se oglasio. Razmatra se penal za Zvezdu. I sudija gleda snimak pa pokazuje na belu tačku. Zimonjića lopta pogodila u ruku.

8. minut - Korner za goste, velika gužva pred golom Zvezde, ali bez prave opasnosti po domaće!

6. minut - Gol! 1:0. El Fardu Ben! Bilo je pitanje trenutka kada će domaći načeti goste. Asistencija Pavkova u prostor, Ben prebacuje golmana Novog Pazara.

4. minut - Centaršut Kange iz slobodnog udarca, Pavkov glavom, Vujanac brani!

2. minut - Prva prilika za Crvenu zvezdu. Lepo kombinovanje Kange, Bena i Rodića, pa caentaršut na Dragovića. Štoper glavom prebacuje gol.

1. minut - Počelo je drugo polufinale Kupa Srbije. Jednog finalistu znamo, čekamo drugog.