Rockov brani sve, baš sve! Partizan igrao odlično, ali je svemogući golman Vojvodine sprečio potop, pogledajte! (VIDEO)

11.05.2022

15:22

0

Neverovatne odbrane, ali i promašaji crno-belih

rockov - Copyright Printscreen/TV Arena sport

Partizan posle prvog poluvremena polufinala Kupa Srbije vodi 2:0 protiv Vojvodine, ali je rezultat mogao da bude mnogo, mnogo veći!

Bez preterivanja, moglo je da bude bar 4:0, a nije mali broj onih koji bi rekli da je trebalo da bude 5:0, 6:0, pa i više…

Sve to je sprečio uglavnom golman Vojvodine Emil Rockov, koji je danas fantastičan. Jedino što ide na dušu napadačima Partizana je promašaj Bibarsa Natha, ali fantastični Rockov je branio udarce Meniga, pa Meniga i Jojića, a onda i Zdjelara…

Pogledajte:

I treba istaći da je Partizan sve vreme bio izrazito bolji, igrao je "kao sat", stvarao prilike, ali tu je bio "hobotnica Emil", koji je u prvih 45 minuta imao čak osam odbrana!

Utakmica nije završena, ali slobodno možemo reći da je fantastični Rockov bio centralna figura i najbolji pojedinac ovog meča.