Kako to nije bio penal?! Mitrovića vukli i vukli, ali sudija kaže nije to za jedanaesterac

24.03.2022

20:18

0

Naš napadač je doprineo i autogolu Mađara

0MMM6630(1) - Copyright MN Press

Srbija je povela u prijateljskoj utakmici sa Mađarskom u Budimpešti, a tokom drugog poluvremena moglo je da bude i ubedljivije.

Novi fudbaler Mađarske, koji je šansu dobio u 59. minutu, Bendeguz Bola je vukao za ruku Aleksandra Mitrovića, bar desetak metara i oborio ga pred petercem.

Ipak, Slovak Filip Glova nije smatrao da je to za najstrožu kaznu. Čak je bio na vezi sa VAR sobom u kojoj su bili Mađari, a kasnije je i sam gledao u ekran. Tako je naš tim ostao bez šanse za 2:0, barem u tim trenucima.

Pomenuta situacija je iz 71. minuta

Već za pet dana naša nacionalna selekcija igraće novi test meč, takođe na gostovanju. Tada će u Kopenhagenu "orlove" Dragana Stojkovića Piksija dočekati Danska.