Kakav dan u Superligi! Odigrana tri meča i baš niko da pobedi! Za kraj, Spartak "otkinuo" bodove Voždovcu (FOTO)

19:54

0

Sutra će biti odigrane još dve utakmice

VOZDOVAC_vs_SPARTAK_09(1) - Copyright MN Press

Završen je i današnji program 27. kola Superlige Srbije, a "zavesu su spustili" Voždovac i Spartak. Utakmica je završena bez pobednika, a rezultat je bio 1:1. Zanimljivo je da su danas odigrana još dva meča, u kojima je bilo nerešeno. Bez golova su odigrali Kolubara i Radnički 1923, odnosno Partizan i Napredak.

Poveo je domaćin golom Miloša Pantovića u 33. minutu, a izjednačio je Andrej Todoroski u 66. minutu. Da se sačuva izboreni bod pobrinuo se i golman gostiju, Mišo Dubljanić

"Zmajevi" Aleksandra Linte nisu tako uspeli da nastave sa pobedama, pošto su u prethodnom kolu savladali Mladost sa 4:2, a i tada se u strelce upisao Pantović.

Podsetimo, Spartak je sa minimalnih 1:0 poražen od Partizana. Gol je dao Bibars Natho iz penala, a kasnije je taj detalj izazvao brojne polemike, čak i "rat saopštenjima" u "trouglu" Crvena zvezda - Partizan - Fudbalski savez Srbije.

Trenutna razlika između dva tima je tri boda i četiri mesta. U boljoj poziciji je tim iz Beograda koji je sedmi sa 34 boda. Subotičani su u lošijoj poziciji jer trenutno nisu na nekom od mesta koja garantuju plej-of.

U sledećem kolu, Spartak će ugostiti Novi Pazar, dok će Voždovac ići u Kruševac na duel sa Napretkom.