Pogledajte promašaj koji Partizan može da košta titule! (VIDEO)

13.03.2022

16:01

0

Mladog napadača Milovanovića osujetio golman Vasiljević koji je na pozajmici iz Crvene zvezde

Untitled - Copyright Printscreen / Youtube / TV Arena sport

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da pobede Napredak u utakmici 27. kola Superlige, a rezultat je bio 0:0. Počeo je Aleksandar Stanojević sa jednim špicem, Rikardom Gomešom. Ali kako je vreme odmicalo, gosti iz Kruševca su odolevali.

Onda je u nastavku šansu je dobio i mladi Marko Milovanović. U 61. minutu je zamenio Lazara Markovića i nedugo zatim imao priliku. Ali je nije iskoristio.

A onda, u sudijskoj nadoknadi, nije iskoristio zicer, mada treba spomenuti i odličnu (refleksnu) reakciju golmana Nikole Vasiljevića, koji je na pozajmici iz Crvene zvezde. Da je Milovanović bio uspešan, nema sumnje da bi postao heroj, a ovako...

Pošto je sada prednost Partizana u odnosu na Crvenu zvezdu tri boda, moguće je da posle ponedeljka budu izjednačeni na tabeli. Podsetimo, crveno-beli će sutra u Gornjem Milanovcu gostovati Metalcu.

Ko zna, možda će ovo biti promašaj koji će crno-bele koštati titule?