Radnik u sjajnom raspoloženju čeka Partizan! Surduličani bez poraza i primljenog gola od početka proleća!

12.03.2022

16:01

0

Izabranici Dušana Đorđevića slavili u Novom Sadu

20211017mmMedic - Copyright MN Press

Fudbaleri Radnika nastavili su sa sjajnim rezultatima u nastavku sezone. Pobedili su u gostima Proleter 2:0, na poslednjih šest utakmica su neporaženi, zabeležili su po tri trijumfa i remija, za to vreme, odbrana Surduličana je nesavladana (gol razlika 5:0) uoči dolaska Partizana u narednom kolu.

Bolju igru gosti su krunisali golovima u drugom poluvremenu. Šansu sa klupe dobio je Siniša Babić, inače bivši igrač tima sa Slane bare. U 55. minutu posle njegovog centaršuta sa desne strane, Uroš Milovanovioć je zahvatio loptu glavom i smestio je u mrežu - 1:0.

Deset minuta kasnije pogrešio je golman domaćina Filip Nović, istrčao je na centrašut i loše izboksovao loptu koju je Babić sa 30 metara poslao u nebranjenu mrežu za 2:0.

Novosađanima je ovo bio još jedan poraz u nizu, na poslednjih pet utakmica osvojili su samo bod.