aktuelno

Vučić očekuje važne vesti za nekoliko dana: Već 68. dan sankcija, a građani nisu osetili ništa

16.12.2025

12:11

0

Autor: 24sedam

Predsednik naglašava da još niko nije osteio krizu iako su pre 68. dana Hrvati prekinuli dotok nafte

Vučić očekuje važne vesti za nekoliko dana: Već 68. dan sankcija, a građani nisu osetili ništa
Copyright Tanjug printscreen

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da narednih dana očekuje važne vesti o NIS-u i da ne veruje da će morati da se čeka do 15. januara.

"Verujem da ćemo sledeće nedelje, u ponedeljak, utorak, dobiti važne vesti. Nadam se dobre vesti za građane Srbije", istakao je Vučić odgovarajući na pitanja novinara u Palati Srbija.

On je rekao i da je već 68. dan kako nijedna kap nafte nije protekla Janaf-om, jer je Hrvatska prekinula dotok nafte, a da u isto vreme u Srbiji još niko nije osetio nikakvu krizu.

"Ponosan sam na državu Srbiju koja je pokazala kako treba da se ponaša", rekao je Vučić.

Dodao je da je država pokazala da je sposobna "da rastereti građane", i da ne prebacuje krivicu na druge.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike