Drama u osnovnoj školi u Vranju: Učenik slomio nos vršnjaku
Nakon zbrinjavanja od strane lekara Zdravstvenog centra u Vranju, učenik je otpušten iz bolnice
U Osnovnoj školi "Jovan Jovanović Zmaj" u Vranju došlo je do vršnjačkog nasilja, navodno tokom jučerašnjeg dana, u subotu 25. oktobra.
Prema informacijama, došlo je do tuče dvojice učenika te škole prilikom koje je jedan učenik osmog razreda, drugom učeniku navodno slomio nos.
Nakon tuče je učenik kome je slomljen nos primljen na Odeljenje otorinolaringologije Zdravstvenog centra Vranja.
Nakon zbrinjavanja od strane lekara Zdravstvenog centra u Vranju, učenik je otpušten iz bolnice.
Uprava OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" potvrdila je da je pokrenuta standardna procedura i da će organi škole nakon utvrđivanja činjeničnog stanja obratiti javnosti zvanično izjavom u ponedeljak 27. oktobra, 2025. godine, piše ovaj sajt.
U narednom periodu očekuje se i zvanična izjava Višeg javnog tužilaštva povodom slučaja vršnjačkog nasilja u ovoj školi u Vranju.
RHMZ izdao hitno upozorenje za ove delove Srbije: Sastaviće se nebo i zemlja na Svetu Petku!
Pixabay
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari