Autor: Milan Nastić

Lazar Ranđelović produžio ugovor sa crveno-belima iz Pireja do 2024. godine

Srpski fudbaler Lazar Ranđelković produžio je ugovor sa Olimpijakosom do 2024. godine. Bivši igrač Radničkog iz Niša potpisao je 2018. godine za crveno-bele iz Pireja uz obešetećnje od 550.000 evra.

Ranđelović uživa veliko poverenje kod trenera Pedra Martinsa, a najbolji pokazatelje da će u Olimpijakosu ostati još tri godine.

On je za tim sa stadiona Karaiskaki ove sezone odigrao 24 utakmice i postigao šest golova u svim takmičenjima.

Inače, trener Martins dosta voli da ga ubacuje u drugom poluvremenu kad se lomi rezultat, što pokazuje da ima veliko poverenje u srpskog fudbalera.

U poslednjem meču za Olimpijakos, kada je ostvareno prednost u prvom polufinalu Kupa Grčke protiv Arisa (2:1), srpski krilni vezista je na terenu proveo svih 90 minuta i bio jedan od najboljih aktera u domaćemtimu.

Crveno-beli iz Pireja, ubedljivo su prvi u grčkom prvenstvu, sa čak 15 bodova više od Arisa, a pored plasmana u završnicu nacionalnog kupa, očekuju ga i bitke sa PSV-om u 1/16 finala Lige Evrope.