05.12.2020

14:54

0

Izabranici Nenada Lalatovića slavili minimalan trijumf protiv gostiju iz Šapca

Pretila je Mačva Vojvodini, ali nije uspela da se iz Novog Sada vrati neporažena. Golom Momčila Mrkaića u 32. minutu, “lale” su u 17. kolu Superlige upisali 11. ovosezonski trujumf u nacionalnom šampionatu.

Došli su Šapčani u Novi Sad da se nadigravaju s Vojvodinom i do odlučujućeg momenta na meču bili su opasniji rival.

“Ovo ću uraditi samo sada i stavljam tačku na sve priče”: Lazetić Vojvodini učinio veliku uslugu

Ipak, propuštene prilike došle su na naplatu u finišu prvog poluvremena, kada je posle centaršuta Drinčića iz kornera sa desne strane, u kaznenom prostoru sjajno reagovao snažni napadač i glavom poslao loptu u mrežu Mačve.

U nastavku meča viđena je nešto drugačija slika na terenu. Vojvodina je preuzela inicijativu, imala nekoliko dobrih prilika da ranije overi trijumf, ali je na kraju ostalo 1:0.