Pustiš Srbina da igra i pobediš: Marjanović odličan, Dalas slomio San Antonio posle velike drame (VIDEO)

04.11.2021

06:08

0

Naš centar ubacio 17 poena i imao pet skokova, zvanje junaka sjajne utakmice poneo Džejlen Branson

Tan2021-10-27_510722_0 - Copyright Tanjug/AP Photo/Brandon Wade

Od 11 utakmica koje su tokom noći odigrane u NBA ligi epitet "meč večeri" pripao je duelu San Antonija i Dalasa.

Slavili su gosti posle velike drame sa 109:108 (28:28, 31:30, 22:25, 28:25) uz odličnu partiju srpskog centra Bobana Marjanovića.

Pokazao je naš reprezentativac još jednom da mora da bude deo ekipe, da mora da dobija minutažu na parketu, jer je to recept za dobre rezultate.

Tanjug/AP Photo/Darren Abate

Da li je to konačno shvatio i trener Dalasa saznaćemo u narednim mečevima, tek u ovom je Bobiju dao 15 minuta i zauzvrat dobio 17 poena i pet skokova od našeg asa.

Po učinku se, kako smo već navikli izdvojio Luka Dončić sa 23 poena, 12 skokova i sedam asistencija, ali je junak večeri bio Džejlen Branson sa 31 poenom i deset skokova.

Čak 13 je postigao u poslednjoj četvrtini, a njemu je zapalo zadovoljstvo da sa linije slobodnih bacanja donese trijumf svom timu.