0

Reprezentativac „orlova“ ponovo je zablistao u dresu londonskog kluba

mitrovic - Copyright Profimedia

Nema kraja nizu golova sjajnog Aleksandra Mitrovića!

Srpski golgeter u neverovatnoj je seriji u dresu Fulama, a u sredu je golom na gostovanju Blekburnu dao svoj deveti gol u poslednjih pet utakmica.

Zvuči neverovatno, ali Mitrović je ove sezone na 15 nastupa u Čempionšipu već pogodio 19 puta i gazi ka rekordu napadača Brentforda Ajvana Tonija, koji je prošle sezone dao 31 gol.

Fulam je "demolirao" Blekburn (7:0), koliko je Mitrović briljirao dokazuju i njegove dve asistencije u drugom poluvremenu, obe za pogotke Harija Vilsona u 54. i 58. minutu.

Na terenu nekadašnjeg prvaka Premijer lige, "Mitro" je ponovo pokazao klasu i potvrdio spektakularnu formu uoči gostovanja Srbije Portugalu za 10 dana u utakmici za direktan plasman na Svetsko prvenstvo.

Izvor: Arena sport