Posle poraza Zvezde od Asvela, oglasio se i Dalo! Poruka je oduševila navijače Partizana (FOTO)

09.01.2024

23:38

0

I dalje je veliki ljubimac navijača crno-belih

Košarkaši Asvela su pobedili Crvenu zvezdu u utakmici 20. kola Evrolige. Rezultat je bio 100:91 u korist francuskog tima, za koji igraju i dva bivša košarkaša Partizana, Boris Dalo i Žofri Lovernj.

Mnogo više vremena na parketu je proveo Lovernj. Za nešto više od 21 minuta ubacio je 17 poena, uz jedam skok. Dalo je na terenu bio nepuna četiri minuta, i učinak mu je bio veoma loš. Imao je samo jedan skok kao i dve izgubljene lopte.

Ali posle meča se oglasio na društvenoj mreži X. Nije ništa pisao, ali je ostavio tri emotikona, koji "umiru od smeha". Iako nije spomenu nikoga konkretno, jasno je da je presrećan zbog pobede nad Zvezdom, što su njegovi pratioci (navijači Partizana) sa oduševljenjem prihvatili.

Dalo i Lovernj su nedavno, kada su gostovali Partizanu dobili i dresove na poklon.

U narednom kolu, Asvel će biti domaćin Albi.