Hejl nije mogao sam: Čačani i dalje bez pobede u AdmiralBet ABA ligi

20:31

0

Cibona nakon preokreta upisala i treću pobedu

kk borac - Copyright foto: AdmiralBet ABA liga/KK Cibona

Košarkaši Borca iz Čačka poraženi su i u meču petog kola AdmiralBet ABA lige od Cibone u Zagrebu rezultatom 87:85.

Tako su izabranici Marka Marinovića ostali bez pobede i nakon petog meča, dok su domaćini stigli do 3-2.

Čačani su bolje otvorili ovaj okršaj i poveli sa 15:5, ali su već u prvih deset minuta prokockali tu prednost. U nastavku su uspeli da obezbede osam poena prednosti, ali je u trećoj deonici hrvatski sastav stigao do preokreta i vođstva od čak 15 poena.

Hejl je bio sjajan u nastavku, pa je Borac na tri minuta pre kraja stigao do izjednačenja, 71:71, ali su poklekli u "penal" završnici.

Briljirao je večeras Hejl sa 42 poena, dok je Novaković imao 15, a Radonjić 14 pogodaka.

U pobedničkom taboru Smajlagić je bio najbolji sa 25 poena, Mazalin je dodao 17, a Radovčić 15.