Za samo 4 minuta: Voždovac prekinuo svoj loš niz i pobednički Vojvodine

15:19

0

Odigrana poslednja utakmica 19. kola nacionalnog šampionata

vozdvosa170 - Copyright MN Press

Fudbaleri Voždovca su pobedili Vojvodinu sa 3:1 (1:1) u poslednjoj utakmici 19. kola Superlige Srbije. Ovaj rezultat je iznenađenje zbog položaja na tabeli, ali i prethodne forme. "Zmajevi" Aleksandra Linte su u prethodna tri meča vezali isto toliko poraza, dok je "stara dama" upisala tri uzastopne pobede u svim takmičenjima.

Već u 19. minutu, domaćinu je poništen gol zbog ofsajda, u kojem se našao Aleksandar Stanisavljević. Ipak, samo tri minuta kasnije Marko Ivezić je pogodio, za 1:0, da bi Miljan Vukadinović doneo izjednačenje.

Na poluvreme se otišlo sa nerešenim rezultatom, ali je meč rešen u samo četiri minuta. Ivan Milosavljević je pogodio u 74. minutu, a Nikola Vujnović u 78.

Posle ovog meča, razlika u bodovima se smanjila. Vojvodina je četvrta sa 29, a Voždovac sedmi sa 25.