Nišlije neće slaviti bod u Bačkoj Topoli! TSC u nadoknadi „ukrao“ pobedu Radničkom!

19:50

0

Tim Žarka Lazetića izbegao poraz u poslednjim trenucima meča

2021031ivVozdovacTsc39 - Copyright MN Press

Fudbaleri TSC-a i Radničkog odigrali su nerešeno 1:1 (0:0) u meču 19. kola Linglong Superlige Srbije.

Gosti su došli do prednosti posle kornera u 61. minutu. Lopta se odbila do Mićibućija čiji je udarac odbranio golman Filipović, ali je u nastavku došla do Mitrovića koji postiže pogodak.

TSC je uspeo da dođe do boda u četvrtom minutu nadoknade drugog dela. Banjac je centrirao a Ratkov nedovoljno dobro odreagovao, uputio udarac glavom ali je dobio priliku za popravni koju je znao da iskoristi.

Tim Žarka Lazetića u narednom kolu gostuje Radničkom 1923, dok će Radnički u Nišu dočekati ekipu Čukaričkog.