Red je bio da ga da i Menig: Posle dve asistencije, napadač precizan! Rikardo za 4:0 (VIDEO)

26.09.2021

19:55

0

Rapsodija crno-belih u Humskoj

Copyright FK Partizan

Razigrano, opasno i efikasno. Tako Partizan izgleda u duelu 11. kola Superlige sa Spartakom.

Posle golova Rikarda i Nikole Terzića u prvom poluvremenu, oba na asistenciju Kvinsija Meniga, red je bio da i Holanđanin pogotkom kruniše svoju sjajnu igru.

Uspeo je to u 61. minutu. Dobio je loptu u kaznenom prostoru rivala, zalomio defanzivce i preciznom dijagonalom matirao golmana Spartaka.

Samo četiri minuta kasnije u strelce se ponovo upisao i Rikardo Gomeš, 12. put u Sueprligi. Jović je, tek što je ušao u igru, asistirao za sada već više nego ubedljivo vođstvo crno-belih.

Na terenu je i povratnik danilo Pantić, baš kao i Holender koji je zamenio junaka Meniga, te Miloš Jojić koji je šansu dobio umesto dvostrukog strelca.