Drugi gol Terzića u sezoni, Menig ređa asistencije: Partizan na odmoru sa dva gola viška (VIDEO)

26.09.2021

19:14

0

Uzbudljivo prvo poluvreme u Humskoj

Copyright foto: Ivica Veselinov / MN Press

Fudbaleri Partizana nastavljaju sa dobrim igrama u Superligi.

Duel 11. kola Superlige koji sa Spartakom igraju na svom stadionu u prvih 45. minuta obeležile su dve asistencije Kvinsija Meniga za golove Rikarda Gomeša u 14. i Nikole Terzića u 45. minutu.

Rani gol crno-belih napravio je utakmicu otvorenom, a utisak je da je prednost domaćina mogla da bude i značajno ubedljivija.

Odnos udaraca od 13:2 u korist Partizana možda i najbolje govori šta smo gledali u prvom poluvremenu susreta u Humskoj. Za to što je na pauzi samo 2:0 "krivi" su domaći čiji su šutevi zavšrvali pored ili preko gola Spartaka.