Rikardo ne staje, sad mu je trebalo 14. minuta: Partizan gazi Spartak od početka (VIDEO)

26.09.2021

18:50

0

Menig upisao odličnu asistenciju

Copyright foto: MN Press / vm

Fudbaleri Partizana i Spartaka igraju u Humskoj duel 11. kola Superlige.

Crno-beli su apsolutni favorit i to pokazuju od prvog minuta susreta. U prvih deset minuta Menig je dva puta šutirao, ali u tim udarcima nije bilo preciznosti.

Zato je bilo već u 14. minutu kada je poslednje pojačanje Partizana savršeno proigrao Rikarda Gomeša. A on nije slučajno najbolji strelac.

Primio je Rikardo loptu, zalomio golmana i ubacio je u mrežu gostiju za 1:0. Bio je to 11. gol rasnog strelca u sezoni.

Samo šest minuta kasnije pokušao je i mladi Terzića, ali je njegov lob prošao tik pored stative.

Pokušali su i Natho i Šćekić, obojica preko gola, a dešavanja sa stadiona Partizana možete gledati u direktnom prenosu na TV Arena sport.