Kakav gol Srbina u Bilefeldu: Filip Kostić pocepao mrežu Arminiji (Video)

23.01.2021

15:43 >> 15:45

0

Levo krilo Ajntrahta najzaslužniji za ubedljivo vođstvo (1:3) njegove ekipe protiv Arminije

Copyright Profimedia/Oliver Behrendt/Pixathlon/SIPA/2006141333

Evrogol Filipa Kostića! Ajntraht igra kao preporođen poslednjih mesec dana, pa su silinu tima iz Frankfurta već posle 45 minuta igre dobro osetili igrači Arminije.

“Orlovi” vode na poluvremnu sa 1:3, a srpski reprezentativac Filip Kostić postigao je sjajan gol u 27. minutu, šutem sa preko 30 metara. Levokrilni igrač raspalio je po lopti, sa pozicije desnog veznog igrača, a ona je samo prozujala i zatekla protivničkog golmana Ortega Morenu potpuno nespremnog da bilo šta uradi.

Kostić nešto kasnije istako i kao asistent. Njegovo dodavanje u 33. minutu pomoglo je Portugalcu Andreu Silvi da postigne svoj 12 pogodak ove sezone a treći za Ajntaht u Bilefedlu za 0:3. Domaći su tri minuta kasnije preko Kordove uspeli da smanje vođstvo na 1:3.

Luka Jović će i treću utakmicu zaredom ući u igru sa klupe tokom drugog poluvremena.