Spas u 93. minutu: Mitrita sačuvao posao Milojeviću (video)

05.02.2021

18:34 >> 20:01

0

Tim srpskog trenera slavio u gostima sa 2:4, a dva polsednja gola pala su u sudijskoj nadoknadi vremena

Copyright Profimedia

Al Ahli ostaje u igri na za najviši plasman u prvenstvu Saudijske Arabije, pošto su u gostima protiv Al Vehde slavili pobedu 2:4 (2:2).

Spas za zeleno-bele došao je u sudijskoj nadoknadi vremena, kada su igrači Vladana Milojevića uspeli čak dva puta da zatresu mrežu domaćeg tima.

Do tog momenta ništa nije ukazivalo na srećan kraj. Al Ahli je došao brzo do vođstva. Već u 13. minutu držali su prednost od dva gola razlike, ali kako su ga zaslužili lako, na isti način su ga i izgubili.

Domaći su od 17. do 24. minuta sa dva gola došli do egala koji su čuvali sve do trećeg minta sudijske nadoknade vremena. Tada Rumun Mitrita, koji je sa klupe dobio priliku, postigao gol za 2:3, da bi pobedu potvrdio najbolji strelac Sirijac Al Somah.

Na terenu je od prvog minuta igrao Ljubomir Fejsa, dok se na klupi nalazio Marko Marin, uprkos najavama da se dogovorio sa upravom oko raskida saradnje.