Prokletstvo, pobedio si me: Nejmar pisao Mesiju, prijatelju i bratu, najvećem u istoriji
Brazilac zagrlio Argentinca nakon poraza u Kopa Amerika

Argentina je savladala Brazil u finalu Kopa Amerika i Leo Mesi je konačno osvojio neki trofej sa svojom reprezentacijom.
Na drugoj strani terena bio je još jedan od najboljih svetskih fudbalera Nejmar, koji je po završetku utakmice prišao i zagrlio ljutog rivala.
Pročitajte još:
– Porazi bole, bole… To je nešto sa čim još nisam naučio da živim. Kada smo izgubili otišao da zagrlim najvećeg u istoriji, mog prijatelja i mog brata Mesija. Bio sam tužan i rekao sam mu: “Prokletstvo, pobedio si me”. Tužan sam zbog poraza, ali taj momak je neverovatan – napisao je Nejmar i dodao:
View this post on Instagram
– Mnogo poštujem sve što je uradio za fudbal, a posebno za mene. Mrzim poraze!! Uživaj u titulu koju si osvojio. Fudbal je čekao da mu se desi taj trenutak. Čestitam, brate!
Pratite sve vesti iz Srbije i sveta na našem Telegram kanalu.
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari