Roma izbacila Milan, dalje ne idu ni Vest Hem ni Liverpul! Hajlajtsi i golovi u FULL HD samo na 24sedam! (VIDEO)

23:28

0

Tako da je Engleska ostala bez predstavnika na pretposlednjem "stepeniku" borbe za trofej Lige Evrope

Copyright Tanjug/Fabrizio Corradetti/LaPresse via AP

Okončani su revanši četvrtfinala Lige Evrope, a plasman dalje su obezbedili Roma, Atalanta, Olimpik iz Marselja i Bajer Leverkuzen.

"Vučica" je pobedila MIlan sa 2:1 i sa ukupnih 3:1 prošla dalje. Od 40. minuta za "rosonere" je igrao i Luka Jović, ali se nije upisao u strelce. Najvažnije detalje, samim tim i golove možete da pogledate samo na 24sedam u FULL HD.

Pogledajte detalje iz prvog poluvremena.

Pa iz drugog.

Među četiri najbolja nije uspeo da se plasira ni još jedan bivši prvak Evrope. Liverpul je pobedio na gostovanju Atalantu sa 1:0, ali to nije bilo dovoljno da se nadoknadi minus od tri gola iz prvog meča.

A onda iz drugog.

Vest Hem je u Londonu ugostio novog prvaka Nemačke, Bajer koji je uprkos remiju od 1:1 prošao dalje. U Leverkuzenu je bilo 2:0, pa je ukupan skor bio 3:1.

Pogledajte i golove i hajlajtse iz ovog meča.

U duelu Olimpika i Benfike posle 90 minuta bilo je 1:0 za domaćina, pa su se igrali i produžeci. Kako nije bilo golova, izvodili su se penali. Uspešniji je bio tim sa "Velodroma". Rezultat u penal seriji je bio 4:2.

Pogledajte kompletan pregled najvažnijih događaja iz ovog meča.

Dakle, parovi polufinala su Olimpik - Atalanta, odnosno Roma - Bajer.

Mečevi polufinala se igraju 2. maja, dok će revanši biti 9. maja. Veliko finale će se igrati 22. maja u Dablinu.