Užas u Seriji A! Fudbaler Rome se srušio na teren, prekinuta utakmica! (FOTO/VIDEO)

14.04.2024

19:51

0

Evan Endika kolabirao u drugom poluvremenu meča sa Udinezeom

Copyright Printscreen/Twitter

Nastavljaju se potresne scene na fudbalskim terenima. Sada već postaje krajnje zabrinjavajuće, pošto se tokom utakmice na teren iz čista mira srušio fudaler Rome Evan Endika.

Reprezentativac Obale Slonovače kolabirao je tokom drugog poluvremena meča sa Udinezeom, a utakmica je posle nekoliko minuta neizvesnosti prekinuta.

Igrao se 71. minut meča, rezultat je bio izjednačen (1:1), kada se nesrećni defanzivac uhvatio u predelu grudi i završio na travi. Lekarska ekipa ekspresno se našla na terenu, a posle ukazane prve pomoći Endika je hitno prevežen u bolnicu na dodatno ispitivanja.

Dogovori oko toga šta raditi dalje, trajali su desetak minuta, ali je odmah bilo jasno da od fudbala neće biti ništa, što se moglo zaključiti i po izrazima lica fudbalera Rome, a pre svih Paola Dibale.