Joveljić ne staje sa golovima! Iskupio se posle promašenog penala, pogledajte i kako! (VIDEO)

11.03.2024

11:23

0

Nekadašnji napadač Crvene zvezde spasio svoj tim poraza

Copyright Printscreen/X/roger21footy

Fudbaleri Nešvila i Los Anđeles Galaksija su odigrali nerešeno (2:2) u utakmici MLS-a, a u centru pažnje bio je srpski napadač Dejan Joveljić.

Nekadašnji ofanzivac Crvene zvezde u 18. minutu nije iskoristio penal, a onda je domaćin u roku od nekoliko minuta dao dva gola. Prvo je Til Banburi bio strelac u 54. minutu sa bele tačke, da bi na 2:0 (58. minut) povećao Dru Jirvud.

Ipak, Galaksi je uspeo da stigne do izjednačenja. Riki Puć je dao gol u 67. minutu, a onda se u 82. Joveljić iskupio. Pogledajte i taj detalj.

Na terenu je bio do trećeg minuta sudijske nadoknade, kada ga je zamenio Danijel Agire.

Srbin je tako nastavio golgetersku seriju, pošto je bio strelac i u prethodna dva meča, sa San Hozeom i Interom iz Majamija.

Galaksi je trenutno na trećem mestu na Zapadu sa pet bodova iz tri utakmice.