Pogledajte i uživajte! Joveljić posle samo minut dao golčinu, ali to nije pomoglo Galaksiju! (VIDEO)

21.10.2022

08:33

0

Ove sezone srpski napadač je postigao 16 golova

Joveljić - Copyright Printscreen/Twitter/LAGalaxy

Gol Dejana Joveljića nije pomogao njegovom timu da se plasira u polufinale Zapadne konferencije MLS-a. Naime, FK Los Anđeles je bio bolji od gradskog rivala, Galaksija sa 3:2.

Poveo je Los Anđeles pogotkom Gabonca Denisa Buange u 23. minutu, da bi u 44. izjednačio Samuel Grandsir. Zatim je Buanga ponovo pogodio u 80. minutu.

Samo četiri minuta kasnije, Joveljić je ušao sa klupe i već u narednom minutu izjednačio na 2:2. Pogledajte fenomenalan pogodak srpskog napadača.

Ali to nije bilo dovoljno, jer je u trećem minutu sudijske nadoknade Kristijan Arango postavio konačan rezultat. Sada će Los Anđeles igrati protiv boljeg iz okršaja Ostina i Dalasa.

Podsetimo, nekadašnji napadač Crvene zvezde ove sezone je odigrao 39 utakmica za Los Anđeles Galaksi i postigao 16 golova. Učinak je odličan s obzirom da je u proseku na terenu bio 32,5 minuta prosečno po meču.