Ekskluzivno na 24sedam! Neverovatna pobeda Liverpula golom u 100. minutu! Možda su to bodovi vredni titule! (VIDEO)

02.03.2024

18:09

0

Autor: G. F.

Hajlajtsi duela u kom je Darvin Nunjez doneo neviđeno slavlje Redsima na gostovanju Notingem Forestu

Gol Nunjeza za pobedu Liverpula - Copyright Printscreen/TV Arena sport

To što fudbal ume da izrežira, teško da se može izmisliti.

Fudbaleri Liverpula savladali su Notingem Forest na gostovanju sa 1:0 i osvojili ogromna tri boda u trci za šampionskom titulom u Premijer ligi.

Izgledalo je da Redsi ni ovog puta neće trijumfalno izaći iz "šume", a onda se pojavio Darvin Nunjez.

Osporavani Urugvajac je, na asistenciju Mek Alistera u 100. minutu glavom zatresao mrežu domaćih i doveo do delirijuma sve navijače Liverpula.

Eksluzivno an 24sedam u HD rezoluciji pogledajte najznamiljivije detalje sa ove utakmice i gol koji bi mogao biti vredan šampionske titule.

U narednom kolu 10. marta Liverpul dočekuje Mančester siti i to je utakmica koja bi mogla da odluči ko će podići trofej na kraju sezone.