Ekskluzivno na 24sedam! Javor - Vojvodina, evrogol, VAR i povratak hrabrih domaćina! (VIDEO)

02.03.2024

16:30

0

Autor: G. F.

Odlična utakmica u Ivanjici završena podelom bodova

Gol Mićića za 2:2 - Copyright Printscreen/TV Arena sport

Sjajnu utakmicu odigrali su fudbaleri Javora i Vojvodine u 23. kolu Superlige.

Na kraju 2:2 iako su gosti u 55. minut vodili sa 2:0! Počelo je evrogolom Kejleba Zadija u 33. minutu, a posle 10 minuta u drugom poluvremenu na semaforu je stajalo 2:0 za goste.

Mrežu je zatresao Andrija Radulović posle asistencije Alekse Vukanovića, ali  je pomoćni sudija signalizirao ofsajd. I to ne strelca, nego asistenta. Potrajalo je nekoliko minuta gledanje snimka i presuđeno je da je sve bilo regularno i da Vojvodina vodi sa 2:0..

Delovalo je da je još jedan neuspeh neminovan za domaći tim, ali igrači Javora nisu tako mislili. Radivoj Bosić je u 65. minutu prepolovio prednost gostiju, a sedam minuta kasnije Lazar Mićić je sjajnim udarcem postavio konačan rezultat.

Sve najzanimljivije detalje pogledajte ekskluzivno u HD rezoluciji na našem portalu:

U narednom kolu ekipa Javora gostuje IMT-u, dok Vojvodina na svom stadionu dočekuje fudbalere Voždovca.