Ekskluzivno na 24sedam! Napredak - Spartak, hajlajtsi i golovi, pogledajte remi kojim je zatvoreno kolo! (VIDEO)

18:37

0

Konačan rezultat postavljen već u 39. minutu

Copyright Printscreen/TV Arena sport

Fudbaleri Napretka i Spartaka su remijem zatvorili 20. kolo Superlige. U Kruševcu je bilo 1:1, a konačan rezultat bio je postavljen već u 39. minutu.

Poveli su gosti iz Subotice, golom Vladimira Prijovića u 18. minutu, da bi u 39. izjednačio Stefan Jovanović.

Posle ovog meča, može da se kaže ista meta isto odstojanje, pošto je Napredak i dalje na 11. mestu, dok je Spartak deseti, sa četiri boda više.

Pogledajte i najvažnije detalje iz okršaja ekipa Vladimira Gaćinovića i Nenada Lalatovića.

U narednom kolu, Spartak će biti domaćin ekipi Mladosti, dok će Napredak gostovati Voždovcu.