Ekskluzivno na 24sedam! Vest Hem - Arsenal, hajlajtsi i golovi rafalne paljbe Tobdžija u londonskom derbiju! (VIDEO)

11.02.2024

17:57

0

Ekipa Mikaela Artete ostvarila najubedljiviju gostujuću pobedu ikada u Premijer ligi

Fudbaleri Arsenala slave gol protiv Vest Hema - Copyright Profimedia

Od londonskog derbija nije bilo ni D. Arsenal je u najsitnije komadiće razlupao Vest Hem i ostvario najubedljiviju gostujuću pobedu ikada u Premijer ligi – 6:0.

Držali su se „čekićari“ večeras protiv gradskog rivala kako tako prvih pola sata igre, a onda su do odlaska na veliki odmor „torpedovani“. Za 15-ak minuta fudbaleri Arsenala stavili su četiri lopte u mrežu Vest Hema.

Drugo poluvreme poslužilo je Arsenalu da sa još dva gola gradskom rivalu nanese najubedljiviji poraz u istoriji njegovog učešća u elitnom rangu ostrvskog fudbala, a kako je sve to izgledalo na stadionu Vest Hema pogledajte ekskluzivno u hajlajtsima na portalu 24sedam.