Ekskluzivno na 24sedam! Mančester siti - Šefild, golovi i hajlajtsi pobede građana, pogledajte i zbog koje životinje je bio prekid! (VIDEO)

18:14

0

Branilac titule rutinski protiv poslednjeg tima na tabeli Premijer lige

Copyright Tanjug/AP Photo/Dave Thompson

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Šefild junajted sa 2:0 u utakmici 20. kola Premijer lige. Golove za branioca titule i "novopečenog" prvaka sveta u Engleskoj dali su Rodri u 14. minutu, kao i Hulijan Alvarez u 61. minutu. U oba slučaja, asistenciju je upisao Fil Foden.

Sve najzanimljivije detalje, samim tim i golove iz meča sa "Etihada" možete da pogledate ekskluzivno na 24 sedam.

Ali meč u Mančesteru je obeležio i interesantan detalj sa početka drugog poluvremena. Na terenu se pojavio miš, pa su morali da ga i uhvate.

Do sada se često dešavalo da poneki pas utrči na teren, ali je miš zaista retkost. Ali prekid nije trajao dugo.

U ostalim mečevima, Čelsi je kao gost pobedio Luton sa 3:2, Kristal Palas kao domaćin Brentford (3:1), dok je Vulverhempton bio ubedljiv protiv Evertona sa 3:0.

I Aston Vila je bila uspešna na svom terenu, pošto je pobedila Barnli sa 3:2.