Ekskluzivno na 24sedam! Liverpul – Arsenal, golovi i hajlajtsi derbija obeleženog i sudijskom odlukom o kojoj će se polemisati! (VIDEO)

23.12.2023

20:31

0

Na Enfildu miroljubivih 1:1, sve najzanimljivije momente pogledajte u HD formatu

Detalj sa meča Liverpula i Arsenala - Copyright Profimedia

Sa nestrpljenjem se na Ostrvu očekivao večerašnji derbi na „Enfildu“, gde su posle 90 i kusur minuta velike borbe Liverpul i Arsenal podelili bodove – 1:1.

Rezultat možda jeste razočaravajući da oba tima, ali su neutralni ljubitelji fudbala mogli da uživaju u jednoj borbenoj utakmici, u kojoj je pored dva gola viđena i jedna sporna situacija o kojoj će se verovatno polemisati širom Engleske narednih dana.

Naime, igrao se 20. minut kada su domaći tražili penal zbog očiglednog igranja rukom Edegarda u svom kaznenom prostoru, međutim niti sudija Kris Kavano, niti njegove kolege iz VAR sobe, nisu smatrali da bi trebalo da reaguju.

Taj detalj, kao i sve druge najzanimljivije sa meča na „Enfildu“, pogledajte ekskluzivno u hajlajtsima na portalu 24sedam.