Autor: G. F.

Deklan Rajs pogodio u poslednjim trenucima susreta

Rajs donosi pobedu Arsenalu - Copyright Tanjug/AP Photo/Ian Walton

Posle neverovatno uzbudljivog 14. kola Premijer lige, i 15. obećava isti scenario!

Tako bar izgleda posle utakmice Lutona i Arsenala, koju su gosti, prvoplasirani tim na tabeli dobili sa 4:3 (2:1).

Tobdžije su diktirale tempo gotovo ceo meč, ali i morale da strepe sve do poslednjih trenutaka susreta.

Posle prednosti Arsenala na poluvremenu, za samo 12 minuta Luton je uspeo da okrene rezultat i povede sa 3:2. Samo tri minuta kasnije bilo je 3:3 kao znak za potpunu ofanzivu gostiju. Tim sa začelja tabele odolevao je i odolevao sve do bukvalno poslednjih trenutaka susreta, a golman Kaminski delovao je nesavladivo.

A onda je Deklan Rajs na centaršut Odegarda pogodio za oduševljenje među navijačima gostujućeg tima. I za nova tri boda, koja ekipu iz Londona sigurno ostavljaju na liderskoj poziciji i posle 15 odigranih kola!

U drugom susretu Vulverhempton je bio bolji od Barnlija sa 1:0 i koliko-toliko se primakao sredini tabele.