Ekskluzivno na 24sedam! Liverpul – Fulam, hajlajtsi i golovi totalnog ludila na Enfildu! (VIDEO)

18:08

0

Redsi dva puta vodili, pa bili nadomak poraza… A onda je kop eksplodirao…

Vataru Endo slavi izjednačujući gol - Copyright Profimedia

Fudbaleri Liverpula pobedili su na svom terenu ekipu Fulama rezultatom 4:3 u 14. kolu Premijer lige. Golove za Liverpul postigli su Bernd Leno (autogol) u 20. minutu, Aleksis Mekalister u 38. i Vataru Endo u 87. i Trent Aleksander-Arnold u 89. minutu. Kod gostiju u listu strelaca upisali su se Hari Vilson u 24, Keni Tete u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena i Bobi De Kordova-Rid u 80. minutu.

Liverpul je drugi na tabeli sa 31. bodom, a u narednom kolu gostovaće Šefild junajtedu. Fulam je 13. sa 15 bodova, a u narednom kolu Premijer lige dočekaće Notingem Forest.

Fudbaleri Čelsija savladali su na svom terenu Brajton 3:2. Dva gola za Čelsi postigao je Enco Fernandez u 17. i 65. minutu iz penala. Jednom se u strelce upisao Levi Kolvil u 21. minutu. Čelsi je meč završio sa igračem manje, pošto je u 45. minutu isključen Konor Galager. Golove za Brajton dali su Fakundo Buonanote u 43. minutu i Žoao Pedro u 92. minutu.

Čelsi je deseti na tabeli Premijer lige sa 19 bodova, a u narednom kolu gostovaće Mančester junajtedu. Brajton je osmi sa 22 boda, a u narednom kolu dočekaće Brentford. F

Fudbaleri Bornmuta i Aston Vila su odigrali bez pobednika, 2:2, kao i u malom londonskom derbiju Vest Hem i Kristal Palas (1:1).