21:45

0

U derbiju 15. kola švajcarskog šampionata Cirih je savladao „mlade momke“ i preuzeo lidersku poziciju

Fudbaleri Jang bojsa i Crvene zvezde posle beogradskog meča - Copyright MN Press

Fudbaleri Jang bojsa poraženi su od Ciriha rezultatom 3:1 u derbiju 15. kola švajcarskog šampionata tri dana pred meč protiv Crvene zvezde koji će odlučivati o tome ko će se iz Lige šampiona plasirati u Ligu Evrope.

Džonatan Okita u 7. i Nikola Katić u 28. minutu doneli su 2:0 Cirihu, a Mešak Elija je u 32. minutu postigao jedini gol za goste iz Berna.

U 10. minutu nadoknade vremena Cirih je overio pobedu golom Bledijana Krasnićija.

Cirih je sad novi lider šampionata Švajcarske sa 30 bodova, dok Jang bojs ima 28, ali i utakmicu manje.

Izvor: Tanjug