Kad se Mitrović naljuti! Sergej dao gol, a onda je usledila burna reakcija srpskog golgetera! (VIDEO)

07.10.2023

19:33

0

Srpskom golgeteru je nešto ranije i poništen gol

Copyright Printscreen/Twitter/H U S S I N

Fudbaler Al Hilala su pobedili u utakmici prvenstva Saudijske Arabije, a dvostruki strelac bio je Segej Milinković-Savić. Konačni rezultat je bio 3:0.

Posle gola Mihaela u 10. minutu, usledila su dva gola srpskog veziste, a njegov drugi bio je posle neuspešno izvedenog penala Al Davsarija.

Bivši fudbaler Lacija je bio na pravom mestu u 83. minutu i loptu sproveo u mrežu. Posle toga, usledilo je slavlje Mitrovića. Kao da je imao i neraščišćenih računa sa jednim od protivnika. Pa se radovao malo više.

Uostalom pogledajte.

Inače, Mitrović je bio i asistent, a poništen mu je i gol zbog ofsajda početkom drugog poluvremena.