Sergej dvostruki strelac, Mitrogol "samo" asistirao! Srpska veza čuda čini! (VIDEO)

18:41

0

Na gostovanju je upisana pobeda od 3:0

Copyright Printscreen/Twitter

Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić najzaslužniji su za pobedu Al Hilala u utakmici prvenstva Saudijske Arabije. Konačan rezultat je bio 3:0, na gostovanju Al Akdudu.

Poveli su gosti, golom u 10. minutu kada je Mihael pogodio za 1:0. Početkom drugog poluvremena, Mitroviću je poništen gol zbog ofsajda, ali je u 71. minutu bilo 2:0.

Mitrović je sjajno ostavio loptu Sergeju, ovaj je jednim potezom izbacio rivala i pogodio mrežu za vođstvo od 2:0.

Onda, u 83. minutu Al Davsari je bio neuspešan prilikom izvođenja penala, ali je na pravom mestu bio popularni SMS koji je dao gol za konačnih 3:0.

Ovo može da raduje selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija pred okupljanje nacionalnog tima.

Inače, u postavi nije bilo Nejmara koji je danas postao otac.