Radnik i Pazar program otvorili nulom, a onda je TSC za 45 minuta "posekao" Javor

20.08.2023

21:59

0

Minimalnu pobedu upisala je Mladost u Kruševcu

Fudbaleri TSC-a - Copyright MN Press

Fudbaleri Radnika i Novog Pazara otvorili su današnji program četvrtog kola Superlige, ali golova nije bilo.

U prvih 45 minuta skoro da nije bilo pokušaja ni jedne, ni druge ekipe da upute udarac ka golu. Mogao je Novi Pazar u 75. minutu do gola preko novajlije Čirjaka, čiji udarac je završio na stativi gola.

Radnik u narednom kolu gostuje Čukaričkom, dok ekipa Novog Pazara dočekuje na svom terenu fudbalere Železničara iz Pančeva.

Golova je međutim bilo u naredna dva meča.

Posle eliminacije iz kvalifikacija za Ligu šampiona TSC je u Ivanjici slavio ubedljivo. Bilo je 3:0 u duelu protiv Javora, a dva gola su bila sa bele tačke, Prvo je Petrar Stanić uspešno izveo najstrožu kaznu, zatim je Saša Jovanović (prethodno iznudio penal) povećao, a konačan rezultat u samoj završnici prvog poluvremena postavio je Miloš Pantović.

U Kruševcu, jedini gol u samoj završnici meča Lučanci su došli do druge pobede u sezoni. Junak je bio Aleksandar Varjačić. Mada je ekipa Mladosti imala sreće jer je posle šuta lopta zakačila nekog od igrača Napretka i prevarila Vladimira Savića.