Ekskluzivno na 24sedam: Vojvodina – Radnički Niš, konačno prva pobeda Lala! Hajlajtsi velikog kockanja Novosađana posle 2:0! (VIDEO)

19.08.2023

22:06

0

Ni ubedljivo vođstvo nije pomoglo navijačima na „Karađorđu“ da u miru uživaju u premijernom trijumfu svojih mezimaca u novoj sezoni

Nikola Čumić slavi gol protiv Radničkog - Copyright Printscreen/Arena sport

Konačno je prvu trojku ove sezone upisala i Vojvodina. Novosađani su u 4. kolu Superlige na svom „Karađorđu“ dočekali niški Radnički i slavili 3:2.

Ipak, drama u „srpskoj Atini“ ni ovoga puta nije izostala, iako se krajem prvog poluvremena činilo da će „lale“ slaviti rutinski trijumf. Golovima Čumića u 15. i 40. minutu Vojvodina je imala velikih 2:0, koji se još jednom pokazao kao najopasniji rezultat u fudbalu.

Gosti su preko Pejovića u 44. i Marjanovića u 59. minutu uspeli da stignu do izjednačenja, ali je Bolingi ostavio tri boda u Novom Sadu golom u 73. minutu.

Kako je sve izgledalo u Novom Sadu pogledajte u hajlajtsima ekskluzivno na 24sedam.