Ekskluzivno na 24sedam: Crvena zvezda – Spartak, nova laka trojka šampiona! Hajlajtsi Zvezdine goleade u prvom poluvremenu! (VIDEO)

19.08.2023

23:44

0

Crveno-beli nastavili ubedljiv i siguran hod kroz Superligu Srbije

Fudbaleri Crvene zvezde - Copyright MN Press

Nastavili su fudbaleri Crvene zvezde da „terorišu“ odbrane rivala u Superligi Srbije. U 4. kolu crveno-beli su na stadionu „Rajko Mitić“ savladali Spartak 3:0 i samo još jednom potvrdili da su apsolutni favoriti za odbranu šampionskog trona.

Ceo posao, kao i u gotovo svim utakmicama dosad, izabranici Baraka Bahara su završili u prvom poluvremenu, u kojem je i postavljen konačan rezultat.

U hajlajtsima, ekskluzivno na 24sedam, pogledajte goleadu Zvezde u prvom, ali i veliki broj poropuštenih prilika u drugom poluvremenu.