17.08.2023

22:38

0

U dvomeč za plasman u Ligu Evrope idu sa novim trenerom, Matićem

Fudbaleri Čukaričkog igraće u plej- ofu Lige Evrope protiv grčkog Olimpijakosa, pošto je klub iz Atine remijem u revanšu 1:1 eliminisao belgijski Genk. U prvom meču Olimpijakos je pobedio 1:0.

Domaćin je poveo golom Jozefa Pentsila u 30. minutu iz penala, a isti igrač je u 65. minutu dobio direktan crveni karton i značajno "pomogao" gostima.

Gol za prolaz grčkog velikana postigao je Sotiris Aleksandropulos u šestom minutu sudijske nadoknade.

Prvi duel Olimpijakosa i Čukaričkog biće odigran sledećeg četvrtka na stadionu "Jorgos Karaiskakis", dok će Čukarički biti domaćin na stadionu u Leskovcu, sedam dana kasnije.

Podsetimo, novi trener belo-crnih sa Banovog brda je Igor Matić, koji je nasledio Dušana Kerkeza.

Izvor: Tanjug