Ekskluzivno na 24sedam: Radnički 1923 - Čukarički, golovi i hajlajtsi meča 2. kola Superlige (VIDEO)

19:36

0

Belo-crni iz Beograda su poveli jednom, a zatim i drugi put

Copyright Printscreen/TV Arena sport

Ono najzanimljivije na stadionu "Čika Dača" u Kragujevcu, "stalo" je u 11 minutu. U utakmici drugog kola Superlige Srbije, Čukarički je kao gost pobedio Radnički 1923, rezultatom 2:1.

Poveli su beogradski belo-crni, golom Marka Docića u 57. minutu, a veoma brzo uzvratio je Džofri Činedu. Tako je ekipa Dušana Kerkeza samo četiri minuta bila u prednosti, ali je novi razlog za slavlje obezbedio Nemanja Tošić.

Pogledajte najbitnije detalje iz Kragujevca.

U narednom kolu, Čukarički će ugostiti Javor, dok će Kragujevčani gostovati TSC-u Bačkoj Topoli.